fbpx

Naujienos

Lagom – atrasti aukso viduriuką

2019-01-15

Švediškas žodis „lagom“ – tai visame pasaulyje išpopuliarėjusio šiaurietiško gyvenimo būdo apibrėžimas, aprėpiantis pačius įvairiausius mūsų kasdienio gyvenimo aspektus. Lagom – tai galimybė (o ir būtinybė!) trumpam stabtelėti ir atitrūkus nuo vis greitėjančio pasaulio pulso įsiklausyti į savo vidinį balsą, atsinaujinti emociškai ir fiziškai, išmokti gyventi harmoningai bei sąmoningai ir susikurti savotišką jaukumo kokoną, kuriame jaustumėmės saugūs ir ramūs.

Skaityti

Laimingo gyvenimo burtažodžiai: hygge, lagom, wabisabi

2018-12-23

Kodėl danai yra laimingiausia tauta pasaulyje, o jų namai – lyg jaukumo kokonas, kuriame jie jaučiasi saugūs ir ramūs? Kodėl švedams toks svarbus ryšys su gamta, vidinė harmonija ir sąmoningas vartojimas? Kaip japonams pavyksta prisijaukinti netobulumo bei laikinumo grožį ir apsupti save autentiška ir su niekuo nesulyginama estetika? Visi atsakymai slepiasi jų skirtinguose, bet ir panašumų turinčiuose gyvenimo būduose, kurie seniai peržengė šių šalių ribas ir tapo tikromis kūrybiškumo ir darnaus gyvenimo tendencijomis visame pasaulyje.

Skaityti

Šventinis sveikinimas

2018-12-19

Drąsių idėjų ir sėkmingų atradimų 2019-aisiais metais!
Build Me komanda

Skaityti

15min.lt: Konkursas „Už darnią plėtrą“: namai, kuriuose žydės vyšnių sodas

2018-11-27

Konkurse „Už darnią plėtrą“ dalyvauja nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Build Me“ projektas „Cherry garden“. Kalnėnuose vystomame kotedžo tipo butų kvartale planuojama pasodinti vyšnių sodą, kuris ir taps projekto akcentu.

Skaityti
Rodyti daugiau

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės