fbpx

Naujienos

MadeinVilnius.lt: Statybos Vilniuje Vytenio gatvėje administracinis pastatas perdaromas į loftus

2019-05-10

Vytenio gatvėje, greta menų fabriko „Loftas“, nebenaudojamas administracinis pastatas perdaromas į loftus. Miesto savivaldybei pateikti projektiniai siūlymai, kuriuose numatomas administracinio-gamybinio pastato dalies paskirties keitimas į gyvenamąją.

Skaityti

LNTPA: Prie LNTPA prisijungus 4 naujoms įmonėms, narių skaičius išaugo iki 58

2019-04-30

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prisijungė keturios naujos įmonės: gyvenamosios statybos projektus plėtojančios „Recus“, „Delgoda“ ir „Build Me“, bei senelių namus vystanti „Veisnera“.

Skaityti

Sveikiname su šv. Velykomis!

2019-04-19

Stiprių margučių ir gražaus laiko drauge su artimiausiais žmonėmis. Sveikiname su šv. Velykomis!

Skaityti

Studentams Vilniuje siūlo iškart investuoti į nuosavą būstą. Ypač – jei nori sutaupyti

2019-03-28

Roges ruošk vasarą arba dabar būtų protingas laikas pradėti ieškoti būsto tiems, kurie rudenį į Vilnių atvyks studijuoti ir suks galvas, kur apsigyventi. Kai iš visos Lietuvos atvykstantys arba iš bendrabučių išsikraustantys studentai rugpjūtį užguls skelbimų portalus, tai būsto nuomotojams suteiks dar vieną progą imtis kainų kėlimo temos. Tačiau naujo loftų projekto – „Lagom Lofts“ Naujamiestyje – kūrėjai „Build Me“ teigia, kad laimės tie, kurie iškart galvos apie nuosavą būstą. Savo idėjas jie grindžia skaičiais: į savo būstą investavę studentai gali verstis su vidutiniu atlyginimu ir per mėnesį bankui mokėti mažiau nei butą nuomojančiam šeimininkui.

Skaityti
Rodyti daugiau

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės