Nekilnojamojo turto kūrybininkai

Namai mums – tai nekilnojamos idėjos, kurios įkvepia gyvenančius ir pro šalį einančius. Todėl čia kiekvienas projektas yra apgalvojamas iki mažiausių detalių, braukomas ir trinamas, kuriamas ir projektuojamas iš naujo, šlifuojamas iki smulkiausių aha! momentų: nuo erdvių plano iki pirmosios knygos naujuose namuose.

Kas mes (n)esame?

mūsų tikslas užpildyti tuščias miesto erdves

mes siekiame patenkinti žmonių ateities poreikius

viena komanda gali padaryti viską

kiekvienas projektas turi savo komandą

siekiame įgyvendinti daugybę projektų

orientuojamės į kokybę ir detalumą

Mūsų procesas

01.

Objektas

Esminiai kriterijai, kuriais vadovaujamės ieškodami sklypų ir erdvių ateities projektams: išskirtiniai ir unikalūs objektai centrinėje miesto dalyje. Dažnai šis procesas primena neišnaudotų galimybių medžioklę – siekiame būti tie, kurie į miestą žvelgia kitaip.

Žmonių poreikių ir tendencijų analizė
Projekto tikslinės auditorijos ir tikslo apibrėžimas
02.

Koncepcija

Kiekvienas projektas, atsižvelgiant į ateities gyventojų poreikius bei objekto išskirtines savybes, visų pirma, yra nekilnojama idėja. Dar kitaip – suprojektuota kūrybinė koncepcija. Mūsų tikslas, kad ji neužsibaigtų projekto internetiniame puslapyje, o būtų įgyvendinta techniniais sprendimais ir gyventojų kasdienybę džiuginančiomis smulkmenomis.

Galimų įgyvendinimo sprendimų analizė
Projekto techninio įgyvendinimo planas
03.

Įgyvendinimas

Apsibrėžę, kaip įgyvendinti teisingą projektą bei kaip jį įgyvendinti teisingai, imamės idėjų virsmo namais. Šiame etape padedame pieštukus ir dedamės apsauginius šalmus – projekto įgyvendinimo etape atidžiai prižiūrime, kad kokybės užtikrinimo procese nepasitaikytų improvizacijų.

Turite idėjų?

Nekantraujame išgirsti Jūsų mintis.