Vykdomas

Sveikos gyvensenos NT projektas „Sveiki!“

„Sveiki!” – pasaulinės sveikatingumo nekilnojamojo turto koncepcijos įkvėptas projektas Vilniuje. Tai 42-u dviejų aukštų kotedžai su nuosavais kiemeliais, kurių kaimynystėje puikuojasi žaliosios ir laisvalaikio zonos.

Plotas Vieta Trukmė
9555 kv. m.
Lyvių g. 52, Kalnėnai, Vilnius
2021 m. III ketv. - 2022 m. III ketv.

Projekto eiga

Objektas

Šiandien daug dėmesio ir laiko jau skiriame tam, ką valgome, ką naudojame, kaip judame.  Sveikatingumo NT darbas – pasirūpinti ir tuo, kur gyvename.

Sveiki! kotedžai – pasaulinės sveikatingumo NT (eng. wellness real estate) koncepcijos pavyzdys Lietuvoje. 

Sveiki! tai ir šių namų vardas, ir pažadas, kad kiekvienas jų aspektas yra specifiškai suprojektuotas jūsų sveikatai gerinti. Todėl projekte apgalvota apie pagrindinius komponentus, gerinančius mūsų psichologinę, socialinę bei fizinę sveikatą.

Koncepcija

Sveiki! reiškia kvėpuojantys švariu oru

Harvardo universiteto atliktuose tyrimuose nustatyta, kad vien oro kokybė turi didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir produktyvumui, o grynesniame ore gyvenantieji turi mažesnę riziką susirgti Covid-19 ir kitomis kvėpavimo takų ligomis. 

Todėl Sveiki! oro grynumu rūpinasi net 1000 kv. m. kvadratinių metrų pušynas.

Sveiki! reiškia bendraujantys

Glaudi bendruomenė daro mus sveikesnius ir laimingesnius. Atviras ryšys su aplinkiniais skatina tobulėjimą, kelia savivertę ir stiprina jausmą, kad esi kažko dalimi. Todėl bendrais pomėgiais dalinsitės sporto varžybų stebėjimo tribūnoje.

Kaip žinia, kur draugauja vaikai, ten ryšį atranda ir tėvai. Todėl mažųjų bendruomeniečių džiaugsmui, Sveiki! rasite net dvi vaikų žaidimų aikšteles.

Sveiki! reiškia saugūs

Visa Sveiki! teritorija aptverta tvora, tad patekti čia galite tik naudodamiesi asmeniniu magnetuku. Be to, bendruomenės zona skirta tik pėstiesiems – automobiliai čia draudžiami grynesnio oro ir laisvesnio judėjimo dėlei.

Sveiki! reiškia aktyvūs

Anot tyrimų, komandinio sporto užsiėmimai bent 1-3 kartus per savaitę pagerina psichologinę būseną iki 34 %.

Tad sportuokite kada panorėję bendrose teniso ir krepšinio aikštelėse, renkite draugiškas bendruomenės varžybas, o kasdienę mankštą perkelkite į gryną orą – tam pasitarnaus lauko treniruoklių zona ir visai šalia esantis miškelis.

Sveiki! reiškia gerai pailsėję

Akis bei mintis ilsins itin aukštos lubos ir natūralus interjeras – šiaudiniai kilimai, medvilnė, mediena, travertino akmuo, parketas. 

Viršuje ir apačioje neturėsite kaimynų, o tai apsaugos nuo triukšmo taršos ir leis nevaržomai šokti, kai to norėsis. 

O užsimanius ištiesti kaklą į saulę, tą padaryti galėsite vos peržengę terasos slenkstį. Dauguma gyventojų savo terasose mėgausis pietine saule, dalis – vakarine arba rytine.

Sveiki! reiškia finansiškai ramūs

Sveiki! pastatų A++ energinė klasė užtikrina sandarumą ir puikų šilumos išlaikymą. 

Ne mažiau svarbu ir tai, kad Sveiki! namai šildomi taupiais ir gamtai draugiškais bei rankiniu ir nuotoliniu būdu valdomais oras-vanduo siurbliais.

Kontaktai

„Sveiki!“ – namai, sukursiantys balansą. Būtent čia susipins prasmingos patirtys, gamta, laikas sau, akimirkos su šeima, draugais bei kaimynais, aktyvus laisvalaikis, ramybė bei praktiški sprendimai.

Gal tai bus Jūsų naujieji namai? Susisiekite ir aptarsime Jums rūpimus klausimus.