Baigtas

„Lagom Lofts: II etapas“

„Lagom lofts“ – šiaurės vėjų įkvėptas projektas Naujamiestyje. Subūrę 48-ių loftų gyventojų bendruomenę, pradedame naują etapą. Tiems, kas nori pasitikti bundančius rytus savo nuosavoje terasoje ant stogo.

Plotas Vieta Trukmė
597 kv. m.
Vytenio g. 48, Naujamiestis, Vilnius
2020 m. III ketv. – 2021 m. II ketv.

Projekto eiga

Objektas

Įsigydami pastatą Naujamiestyje daug diskutavome, kokį būstą pasiūlyti pirkėjui, kas yra balansas.

Vieniems – tai vakaro su draugais senamiesčio bare kompensacija rytiniu krosu Vingio parke. Kitiems – įtemptos darbo dienos pabaiga kino festivalyje, vykstančiame už 3 minučių nuo namų. Pasirinkimas mūsų.

Taip atsirado „Lagom lofts“ – balansas tarp miesto šurmulio ir gamtos tylos.

Subūrę 48-ių loftų bendruomenę, ėmėmės naujo etapo. Rinkai pristatėme septynis 27-38 kv. m. butus su nuosavomis terasomis ant naujai suformuoto penktojo pastato aukšto.

Tiems, kas po triukšmingų vakarų miesto centre nori pasitikti bundančius rytus savo nuosavoje terasoje ant stogo.

 

„Lagom Lofts“ pastatas iš paukščio skrydžio

Koncepcija

Vaizdas pro terasą į Naujamiestį

Saulėtų dienų gaudymo profesionalams, „Ausrine Studio 3D vizualizacija“

Kurdami antrąjį „Lagom lofts“ etapą, norėjome suprojektuoti namus tiems, kurie vertina aktyvų gyvenimą, tačiau tuo pačiu svajoja apie gaivų oro gūsį savo namų erdvėje.

Kiekvienam butui rytinėje pastato pusėje priklauso nuosava 15-22 kv. m. terasa, nuo kurios matyti pastato kieme esanti unikali meno galerija po atviru dangumi „Open Gallery“ bei nuolat besinaujinančio Naujamiesčio vaizdai.

Erdvės, skirtos kolekcionuoti akimirkas, ne daiktus.

Besivadovaudama švedų laimingo gyvenimo filosofija „lagom“, projekto interjero dizainerė Aušrinė Samauskienė sukūrė terasų ir pavyzdinio interjero vizualus, kuriuose gausu šviesios spalvos, minimalistinis interjeras, lauke auga prieskoniniai augalai ir yra erdvė poilsio akimirkoms.

A. Samauskienė:

„Lagom“ filosofija vis primena, kaip svarbu įprasminti ir išjausti „čia ir dabar“ akimirkas. Esame linkę skubėti ir vienu metu daryti dešimt darbų. O juk galėtume nubusti 15 minučių anksčiau nei įprastai, užsiplikyti puodelį kavos ir išgerti jį besigrožėdami brėkštančiu rytu, pajusti kavos skonį, užuosti jos kvapą… Retai skiriame laiko tokiems svarbiems pojūčiams, o jie išties atpalaiduoja ir suteikia energijos visai dienai. Ir kiekvienas gali susikurti mažų ritualų, kurie svarbūs būtent jam.“

„Ausrine Studio 3D“ dizainerės interjero vizualizacija

„Ausrine Studio 3D“ dizainerės interjero vizualizacija, miegamasis

„Ausrine Studio 3D“ dizainerės interjero vizualizacija, virtuvė

Balanso tarp namų ir kelionių planuotojams

Šioje terasoje dera romantiška vakaro pradžia su žurnalu rankose ir naktinės istorijos mieste saulei nusileidus. Minkšti krėslai, rankų darbo vazonai ir pastelinių spalvų detalės suteikia šiltumo įspūdį bei prideda puošnumo. Šis interjeras tarsi kažkur smagiose kelionėse matytų viešbučių ar lauko kavinių atspindys, kuris leis mėgautis sustabdyta akimirka savuose namuose.

Saulėtų dienų gaudymo profesionalams

Jei keli lietuviško beržo kelmai, atstojantys staliukus, yra mūsų krašto atributai, alyvmedžių pavėsis primins atostogas Graikijoje. Net jeigu mūsų šalis sunkiai gali pasilyginti saulėtų dienų skaičiumi su Viduržemio jūros pakrante, šis terasos interjeras leis visus saulėtus rytus ir jaukias popietes sugerti dekoratyvinių augalų apsuptyje, smagiai šnekučiuojantis ant lauko gultų. Erdvės akcentas – pinto džiuto kilimas, kuris atspindi naujausią 2020 metų terasų dekoravimo tendenciją.

„Lagom lofts“ terasos vizualizacija / „Ausrine Studio 3D" nuotr.

Vaizdas pro terasą į Naujamiestį

Saulėtų dienų gaudymo profesionalams, „Ausrine Studio 3D vizualizacija“

Kiekvienos dienos ieškotojams

Šis interjeras žmogui, kuris mėgsta gryną orą ir vertina kokybišką laiką su draugais. Jame suplanuotos kelios funkcinės zonos: vieta kepsninei, kuri gali tapti netikėto susibūrimo akcentu, taip pat stalas su kėdėmis ir minkštomis pagalvėlėmis svarbiems naujausių festivalių ir sveikos gyvensenos triukų aptarimams. Šalia įkomponuoti sėdmaišiai trumpiems prisėdimams su kavos puodeliu ar popietės miegui Jūsų augintiniui. Erdvę apibrėžia šviesos girliandos, kurios suteikia jaukumo ir prailgina vakarus terasoje.

Kasdienybės kūrėjams

Šiuo interjeru norėjome parodyti visai kitokią terasos koncepciją. Tai tarsi paieškos tarp miesto judesio ir gamtos, į kurią skatina atsigręžti lagom filosofija. Čia dera levandos ir bazilikas kartu su lietuviškais ridikėliais ar mažomis paprikėlėmis. Erdvei akomponuoja staliukas su keliomis aukštomis kėdėmis rytiniam espresso. Tai vieta šiuolaikiškam žmogui, norinčiam įprasminti savo kasdienybę.

„Lagom lofts“ II etapo buto terasos vizualizacija / „Ausrine Studio 3D" nuotr.

Kasdienybės kūrėjams, „Ausrine Studio 3D vizualizacija“

Įgyvendinimas

Kontaktai

Gyvenimas tęsiasi ir už namų durų. Pirkdami nekilnojamąjį turtą dažnai pamirštame, jog gyvenimas nėra vien tik darbas ir investicijos. Lagom balansas – praktiškiems sprendimams skiriama tiek pat biudžeto, kiek ir prasmingoms patirtims, kurios prideda emocinės vertės mūsų gyvenimui.

Gal tai bus Jūsų nauji namai? Susisiekite ir aptarsime Jums rūpimus klausimus.

Naujamiesčio vaizdas iš paukščio skrydžio