fbpx
Statusas Įvykdytas
Projektas Kotedžo tipo butų kvartalas
Perkamas turtas 3 kamb. butai su nuosavais kiemeliais
Plotas nuo 59 kv. m.
Kaina nuo 86 000€

🍒CHERRY GARDEN – šiuolaikiški, A energetinės klasės kotedžo tipo 3 kamb. butai su nuosavais kiemeliais Kalnėnuose (Juodupio g. 33, Vilnius).

Projektas jau baigtas! Laisvų butų nebeturime.

„CHERRY GARDEN“ PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI

Gyventojų nuomonė iš pirmųjų lūpų

 

🍒 Simonas G.:

Mudu su žmona mėgstame racionalius ir modernius dalykus. Projektas „Cherry Garden“ pasirodė būtent toks. Gera komunikacija viešojoje erdvėje, ergonomiški architektūriniai sprendimai, perspektyvi lokacija leido labai greitai apsispręsti. Tikiu, kad apsigyvenus naujakuriams projektas įgaus dar daugiau žavesio.

🍒 Augusta Stave:

Projektas buvo pateiktas labai gražiai ir nuvykus nenuvylė. Išpildė viską kaip nuotraukoje ir su nekantrumu laukiu įsikūrimo. Komanda dirbo puiki. Ačiū.

🍒 Sigita:

Esu patenkinta projektu, patiko apskritai visas bendravimas ir pateikimas. Džiaugiuosi įsigijus šį būstą ir linkiu tokių projektų toliau!

„CHERRY GARDEN“ PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI

Gyventojų nuomonė iš pirmųjų lūpų

 

🍒 Neringa:  

Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, kas ieško savo būsto 🙂 Puikiai dirba, bendrauja, atsako į rūpimus klausimas ir dar per Atvirų durų dienas vaišina burgeriais 🙂 Super, rekomenduoju!

🍒 Gabrielė ir Algirdas Vilimai:

Operatyvus bendravimas, kokybė, visapusiškai apgalvotas projektas.

🍒 Jaroslav:

Esu patenkintas projektu, apskritai patiko tiek visas projekto pateikimas, tiek bendradarbiavimas. Didelis dėkui Mingailei už tinkamai pateiktą visą informaciją. Taip pat Dariui ir Žilvinui.

INVESTICIJA Į GYVENIMO KOKYBĘ

Namai, į kuriuos gera sugrįžti

 

Cherry Garden – uždaras, vos 32 A energetinės klasės individualių butų su nuosavais kiemeliais kvartalas Kalnėnuose (Juodupio g. 33, Vilnius).

Gyvenimo kokybę čia atras vertinantys privatumą, individualus sklypas Jūsų terasai bus aptvertas medinėmis tvorelėmis bei apsodintas tujomis.

Čia išskirtinai duominuoja mažaaukštės statybos namai, jauna ir aktyvi bendruomenė, išpuoselėta natūralios gamtos apsupta aplinka ir saugi kaimynystė.

ŠIUOLAIKIŠKAS POŽIŪRIS

Sumaniai išnaudoti kvadratiniai metrai

 

Vilniaus architektūros studijos (VAS) architektai projektuodami butus išskirtinį dėmesį skyrė jų funcionalumui.

Išplanavimą orientavo į plotį su dideliais vitrininiais svetainės langais, nukreiptais į išpuoselėtą bei gražiai apželdintą kiemą. Būtent taip panaikinama riba tarp vidaus ir lauko, kas suteikia dar didesnį erdvės pojūtį namuose.

59 kv. m. ploto butuose suprojektuoti 3 kambariai. Pirmajame aukšte suplanuota virtuvės ir svetainės zona, prieškambaris, vonios kambarys bei išėjimas į nuosavą kiemą, antrajame – du erdvūs miegamieji ir vonios kambarys.

BENDRUOMENĘ KURIANTI ARCHITEKTŪRA

Laisvalaikio ir poilsio alėjos

 

Gyvenimas draugų rate, uždaroje ir saugioje teritorijoje, žaidimų aikštelės, kuriose žaidžia ir šypsosi mažiausieji kvartalo gyventojai bei išpuoselėtos net 4 žaliosios laisvalaikio ir poilsio erdvės.

Projekte parkavimo vietos ir važiuojamoji dalis yra visiškai atskiroje zonoje. Jokių automobilių ir jų keliamo triukšmo po namų langais. Kieme ramu, žalia ir saugu.

IDEALI VIETA GYVENIMUI

Tarp Vilniaus senamiesčio ir gamtos

 

Argi nebūtų puiku gyventi namuose, iš kurių miesto centras pasiekiamas greitai ir be varginančių automobilių spūsčių? Nuo senamiesčio Kalnėnai nutolę vos 6 km. atstumu, todėl kelionės į miesto centrą ir atgal nekels papildomų rūpesčių.

Dėl geografinės padėties, parkų ir miškų apsupti Kalnėnai pasižymi itin švariu oru mieste, o mažo intensyvumo eismo gatvės leidžia pamiršti apie transporto sukeliamą triukšmą ir taršą.

APGALVOTAS PATOGUMAS

Stoginė automobiliui

 

Projekto teritorija aptverta tvora, įvažiavimas pro automatinius vartus su nuotolinio valdymo sistema. Įvažiavę į teritoriją automobilį pasistatysite nuosavoje parkavimo vietoje po stogine.

Tai taps dideliu privalumu žiemą, kai nereikės gaišti laiko valant sniegą nuo automobilio, o vasarą automobilis bus apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių.

Čia užteks vietos įsirengti ir nedidelę daiktadėžę.

APGALVOTAS PATOGUMAS

Sandėliukas

 

Projekto teritorijoje įrengėme bendrojo naudojimo sandėliuką.

„Cherry garden“ gyventojai čia galės laikyti sezoninius ir kitus rečiau naudojamus daiktus.

 

RASITE LAIKO SAU

aktyvus laisvalaikis ir pramogos

 

Šalia namų Pavilnių regioninis parkas, Ribiškių kraštovaizdžio draustinis, ežeras, kuriame įrengtas vandenlenčių parkas, Liepkalnio slidinėjimo trasa, kurioje gausu pramogų ir šiltuoju metų sezonu.

Taip pat vakariniai pasivaikščiojimai gamtoje, pasivažinėjimas dviračiu, riedučiais ar ramus poilsis nuosavame kieme.

Projekto privalumai

A energetinė klasė
Individualus dujinis šildymas
Parkavimo vieta su stogine
Funkcionalus išplanavimas
Vos 6 kilometrai iki Gedimino pilies
Saugi, uždara teritorija
Nuosavas kiemelis su terasa
4 laisvalaikio ir poilsio zonos
Vyšnių sodas

Turite klausimų? Parašykite mums:
* Sutinku, kad UAB „Build Me“ naudotų mano aukščiau pateiktus duomenis susisiekimui ir informacijos pateikimui apie NT projektą. Man žinoma, kad bet kuriuo metu turiu teisę savo sutikimą atšaukti apie tai pranešus info@buildme.lt.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jus dominantį klausimą

Grįžti

Pasiūlymas

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės