fbpx
Statusas Įvykdytas
Projektas Loftai
Perkamas turtas Loftai

Virš 60 vnt. gyvenamosios paskirties loftų projektas Naujamiestyje. Kruopščiai ir racionaliai suplanuotos gyvenamosios erdvės, lubos, siekiančios net 4,5 metrų aukštį, leis mėgautis gyvenimu išskirtinėje aplinkoje. Pro didelius, net 3 metrus siekiančius loftų langus sklindanti šviesa dar labiau sustiprins erdvės pojūtį. Tai projektas kūrybingiems žmonėms, mėgstantiems laužyti steriotipus, svajoti ir kurti. O tam, kad idėjomis būtų galima pasidalinti su bendraminčiais – įrengtos bendrosios erdvės, kuriose malonu išgerti puodelį kavos ar tiesiog pabendrauti su kaimynais.

VIETA

Gyvenimas sparčiai besivystančiame Naujamiestyje ne tik leidžia išvengti transporto spūsčių, bet ir mėgautis visais gyvenimo miesto centre teikiamais malonumais. Tikriausiai visai pamiršite savo automobilį, nes čia svarbiausi miesto objektai pasiekiami pėsčiomis! Šalia didžiųjų prekybos tinklų parduotuvės, verslo centrai, restoranai, kavinės, sporto klubai, didžiausias sostinės kino teatras.

INVESTICIJA

Naujamiestis – sparčiai modernėjantis rajonas. Dėl investicijų į nekilnojamąjį turtą bei sparčios plėtros neretai vadinamas vienu perspektyviausių rajonų Vilniuje, todėl nekilnojamasis turtas bus ne tik likvidus, bet ir greitai atsiperkantis. Vertinant kainos ir kokybės santykį, tai geriausia alternatyva norintiems gyventi kuo arčiau senamiesčio. Esant poreikiui, loftą miesto centre išnuomosite per kelias dienas, nuomos kaina gali siekti iki 500EUR ir užtikrinti Jums pastovias pasyvias pajamas.

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės