fbpx
Statusas Įvykdytas
Projektas Naujamiesčio apartamentai
Perkamas turtas Butai

S16 – T. Ševčenkos g. 16c suprojektuoti 1-3 kambarių butai moderniam vilniečiui: maksimalų šviesos bei komforto pojūtį suteikia vitrininiai A klasės langai, o visišką privatumą ir ramybę užtikrina A klasės garso izoliacija. Tai stilingi apartamentai žmonėms, kurie žengia miesto ritmu ir vertina kokybę.

VIETA

S16 apartamentai yra T. Ševčenkos ir Švitrigailos gatvių sankirtoje. Tai vieta su puikiai išvystyta infrastruktūra: pėsčiomis vos per keliolika minučių pasieksite tokius žymius miesto centro objektus kaip Vingio bei Reformatų parkus, miesto Rotušę, judriąją Vilniaus gatvę, nuolat šurmuliuojantį Gedimino prospektą, Katedrą ar kitas mėgstamas vietas. „Prieš srautą“ judantis modernusis Naujamiestis leis ne tik kasdien išvengti transporto spūsčių, bet ir ranka pasiekiamos kavinės, pramogos, parkai, paslaugos.

INVESTICIJA

Gyvenimas miesto centre atveria galimybes maksimaliai išnaudoti laiką savo poreikiams, todėl didžiausią nekilnojamojo turto vertę kuria vieta. Naujamiestis ypač patrauklus rajonas ieškantiems būsto dėl pėsčiomis pasiekiamo senamiesčio, įsikūrusių skirtingų verslo ir viešųjų organizacijų, bei visai šalia esančio žaliojo Vingio parko. Taigi, S16 apartamentai – tai puiki investicija į likvidų bei greitai atsiperkantį turtą dėl vietos ir maksimaliai išnaudojamo gyvenamojo ploto miesto centre. Nuomos atsiperkamumas siekia daugiau kaip 8 proc., o būsto pardavimas ateityje žadą aukštą grąžą.

Vieta mieste

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės