fbpx
Statusas Įvykdytas
Projektas Senamiesčio apartamentai
Perkamas turtas Butai

B11 – prabangūs apartamentai Basanavičiaus g. 11, suprojektuoti atgaivinant garsaus rusų architekto N. Čagino XIX a. kurtą „Baltosios vilos“ kompleksą. Tai autentiškas, išsaugojęs visas architektūrines ir menines vertybes, pastatas, pritaikytas šių laikų poreikiams ir patogiam gyvenimui Senamiesčio širdyje.

VIETA

Ypatinga projekto vieta –  J. Basanavičiaus g., dar žinoma kaip Poguliankos gatve, buvo labai mėgiama XIX a. inteligentų. Šiandieną  kaimynystėje  Rusų dramos teatras, Kultūros ministerija, ambasados. B11 gyventojams automobilis nebereikalingas – parkas, senamiesčio krautuvėlės, kepyklėlės, viską galima pasiekti pėsčiomis. Didžiausias privalumus, jog butų langai į vidinį kiemą – jokio erzinančio gatvės triukšmo, o pro langus matosi žaliuojantys medžiai arba įspūdinga  senamiesčio panorama.

INVESTICIJA

Senamiestis dėl ribotų statybos galimybių ir nuolatos augančių nekilnojamojo turto kainų yra bene patraukliausias rajonas investicijai. Tai vieta, kurioje visada nori įsikurti jauni žmonės, mėgstantys aktyvų gyvenimą miesto centre. Šeimoms su vaikais didžiausias privalumas laikas drauge, todėl labai svarbu, kad darželiai, mokyklos ir darbo vietos būtų pasiekiamos pėsčiomis. Vyresnio amžiaus žmones žavi miesto istorija, plačios pasivaikčiojimo galimybės bei erdvės bendravimui – bibliotekos, parkai, senamiesčio kavinės. Taigi, nekilnojamąjį turtą senamiestyje visada greičiau išnuomosite ar parduosite, o investicijos su laiku ne tik atsipirks, bet ir viršys lūkesčius.

Vieta mieste

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės