Baigtas

Apartamentai Pilies gatvėje

Parduodami išskirtiniai gyvenamosios paskirties apartamentai Pilies gatvėje. PILIES 10 yra vienas seniausių ir vertingiausių senamiesčio namų, stovintis vietoje, kur kūrėsi Vilniaus miestas. Apartamentuose sumontuota išmani apskaitos ir stebėjimo sistema leidžia optimizuoti šildymą, elektros bei vandens sąnaudas, nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą, garsą, vėdinimą ir reguliuoti užuolaidas.

Plotas Paskirtis
71 kv.m
Gyvenamoji

Projekto eiga

Objektas

Pastate, kurio vertė auga jau daugiau nei 500 metų, parduodami 71 kv.m gyvenamosios paskirties apartamentai. Pilies10 projekte įsikurs vos aštuoni apartamentų savininkai, kurie džiaugsis išskirtinio ir patogaus gyvenimo derme.

Išskirtinumas

Unikali vieta Istoriniame Vilniaus senamiestyje
Vos 8 apartamentai
Autentiška XVI a. architektūra su storomis sienomis
Patekimas į pastatą tiesiai iš Pilies g
Natūralaus medžio langai
Autentikos ir šiuolaikinių technologijų sinergija
Smart sistema

Išmanioji sistema

Apartamentuose sumontuota išmani apskaitos ir stebėjimo sistema leidžia optimizuoti šildymą, elektros bei vandens sąnaudas ir pagal individualius poreikius pritaikyti kitus elementus: valdymą balsu ir virtualų aistentą, nuotolinį apšvietimo, garso, užuolaidų, vėdinimo ir kitų funkcijų reguliavimą. Iėjimo kontrolės Sistema “Loxone” į išmaniuosius įrenginius perkelia ir durų atidarymą: leidžia atrakinti butus per nuotolį, kurti laikinus raktus.

Apartamentų planas

Pirmojo aukšto planas

Antrojo aukšto planas

Kontaktai

Susisiekite ir aptarsime Jums rūpimus klausimus.