fbpx

Apie „Build Me“

Nuo veiklos pradžios projektų apyvarta siekia 11.2 mln. eurų.
Esame profesionalų komanda, kurie yra veržlūs, ambicingi ir nebijantys iššūkių.

UAB „Build Me“ – NT projektų vystymo įmonė Lietuvoje, keičianti nusistovėjusius nekilnojamojo turto vystymo standartus ir kurianti alternatyvų neturinčius projektus, kurie praturtintų miestą išskirtinumu.


Suvokdami naujų projektų vertę, ieškome išradingų sprendimų, todėl esame orientuoti į statinių patrauklumą ir originalumą bei juos supančios erdvės unikalumą. Norime, kad gyventojai visapusiškai galėtų mėgautis tiek privatumu, tiek maloniu pokalbiu su kaimynu.

Mūsų komanda

Martynas Samauskas
Direktorius
Daugiametės vadovavimo įmonėms patirties turintis vadovas, atsakingas už procesų priežiūrą ir „Build Me“ komandą. Martynas taip pat turi sukaupęs patirties nekilnojamojo turto vystymo projektuose sėkmingai veikiančiose įmonėse.
Paulius Dubickas
Plėtros vadovas
„Build Me“ inovacijų ir išskirtinių idėjų kūrėjas, atsakingas už įmonės plėtrą. Prieš pradėdamas veiklą „Build Me“, Paulius yra prisidėjęs prie įmonių, išvysčiusių gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto virš 7 mln. eurų. Įmonių kūrimo ir valdymo patirtį kaupė 10 metų.
Žilvinas Bliznikas
Investicinių projektų vadovas
Patyręs NT srities ekspertas, praktinę patirtį apie nekilnojamojo turto rinką ir projektų valdymą kaupęs bei kontaktų tinklą kūręs tokiose bendrovėse kaip „Baltic Engineers“, „Citus“ ir „Newsec“.
Jovita Dikčiūtė
Projektų vadovė
Daugiametę patirtį nekilnojamojo turto pardavimų srityje sukaupusi specialistė, turinti tarptautinės patirties Jungtinės Karalystės ir Norvegijos NT įmonėse. Lietuvoje septynerius metus patirtį kaupė įmonėje „Luminor būstas”. Turi nekilnojamojo turto valdymo magistro laipsnį, nekilnojamojo turto vertinimo licenciją.
Giedrė Batarlaitė
Marketingo vadovė
Patyrusi rinkodaros specialistė, atsakinga už naujų NT projektų įvedimą į rinką ir įmonės įvaizdžio kūrimą. Prieš pradėdama veiklą įmonėje „Build Me“, pastaruoju metu savo patirtį kaupė informacinių technologijų srityje, yra įgijusi tarptautinį rinkodaros išsilavinimą.
Aušrinė Sodaitytė
Dizainerė
Kūrybininkė, užsiimanti kompiuterine dizaino gamyba. Ruošia profesionalias 3D vizualizacijas, dirba su objektų eksterjero ir interjero sprendimais.
Inesa Baublienė
Teisininkė
Inesa jau daugiau nei 5-erius metus specializuojasi statybų teisėje. Teisininkės darbo praktika apjungia platų sprendžiamų situacijų spektrą, nuo pasirengimo statybos darbams iki visiško užbaigimo ir tolimesnės priežiūros garantiniu laikotarpiu.

Kontaktai
* Sutinku, kad UAB „Build Me“ naudotų mano aukščiau pateiktus duomenis susisiekimui ir informacijos pateikimui apie NT projektą. Man žinoma, kad bet kuriuo metu turiu teisę savo sutikimą atšaukti apie tai pranešus info@buildme.lt.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jus dominantį klausimą

Grįžti
Build Me, UAB
Konstitucijos pr. 3, Vilnius 09307, Lithuania
+370 639 118 55

Prisijungti

Dar nesate BuildMe narys? Registruokitės